پرداخت اینترنتی

از آنجایی که مکعب  حق کمیسیون بر روی قطعات کامپیوتری برای خود قائل نیست، به هیچ وجه قطعات را انبار نمی کند و در عوض این کالا ها را به صورت مستقیم و با پایین ترین قیمت از خرده فروشان و وارد کنندگان بزرگ تهیه می کند. از همین رو کاربرانی که از سایت مکعب اقدام به خرید رایانه خود می نمایند، میبایست در هنگام سفارش، هزینه محصول را به صورت آنلاین پرداخت و از این طریق، پروسه آماده سازی و ارسال محصول را تسریع کنند. البته پرداخت از این روش مستلزم اطلاعات زیر است:

شماره کارت ۱۶ رقمی ثبت شده بر روی کارت عابر بانک
رمز دوم کارت که کاربران باید پیش از پرداخت نسبت به فعال کردن آن از طریق دستگاههای خودپرداز اقدام نمایند. بدین منظور کاربران باید به یکی از خودپردازهای بانک صادرکننده کارت خود مراجعه و از طریق بخش رمز اینترنتی یا رمز دوم، نسبت به فعال کردن رمز دوم اقدام نمایند.
رمز CCV۲ که یک کد معمولاً ۳ یا ۴ رقمی است که در پشت یا جلوی کارت عابر بانک قرار داد.
تاریخ انقضا که نشان دهنده مدت زمانی است که می توانید از کارت بانکی خود برای خرید بهره ببرید. این عبارت معمولاً در روی کارت قابل مشاهده است. در کارت هایی که تاریخ انقضا ندارند می توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال استفاده کنید. در غیر این صورت باید به بانک صادرکننده خود مراجعه و مراتب را مستقیماً جویا شوید.

علاوه بر این مکعب پنل های پرداخت متفاوتی برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در صورت اختلال در سیستم های درگاه پرداخت الکترونیک برخی از بانک ها، امکان پرداخت از درگاه دیگری برای مشتریان فراهم باشد. همچنین امکان پرداخت از طریق درگاه زرین پال نیز برای مشتریان وجود دارد که در حقیقت چند درگاه از چند بانک مختلف است. پرداخت از زرین پال مزایای دیگری نیز برای کاربران دارد که مربوط به پشتیبانی های پرداخت می شود. تیم پشتیبانی زرین‌پال پیگیری تراکنش‌های مالی انجام پذیرفته توسط سیستم خود را عهده‌دار است و در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل بین پذیرنده و مشتری امکان مسدود کردن مبلغ مورد توافق از سوی مشتری وجود دارد که برگ برنده ای برای این درگاه پرداخت محبوب و نام آشناست.

از سوی دیگر با توجه به این مسئله که حساب حقوقی اصلی شرکت سازه اینترنتی فناوران مکعب(سهامی خاص) در بانک پارسیان شعبه میدان مادر کرج می باشد، ثبت نام برای دریافت پنل پرداخت پارسیان یکی از اولین قدم هایی بود که در زمان راه اندازی بخش فروش سایت برداشتیم. بانک پارسیان که دومین بانک خصوصی ایرانی می باشد خدمات مناسبی را به ما به عنوان یک کسب و کار فناوری محور و دانش بنیان ارائه داد و همکاری و برخورد صمیمانه پرسنل شعبه میدان مادر کرج ما را بر آن داشت تا حساب جاری و اصلی شرکت را در این بانک باز کنیم. در صورت تمایل می توانید با خیال راحت از این پنل نیز برای پرداخت استفاده کنید.