blank

مکعب بزرگترین پایگاه داده قطعات کامپیوتری به فارسی است که فعالیت خود را در سال 93 آغاز کرده است. در این مجموعه ما با سالها تلاش متمرکز بر روی جمع آوری بزرگترین منبع داده در حوزه سخت افزار و کامپیوتر کوشیده ایم تا وبسایتی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم که با 18000 محصول به جرأت بزرگترین گردآوری قطعات کامپیوتری از سال 1990 میلادی تا به امروز در جهان بوده است.

آرشیو داده ها

بزرگترین دیتابیس قطعات کامپیوتری در جهان عنوانی می باشد که به سادگی به دست نیامده است؛ هدف ما در تیم مکعب از ابتدای شکل گیری این شرکت جمع آوری این پایگاه داده عظیم بود. از سال 94 همه اعضای تیم مشغول راه اندازی این پلتفرم شدیم و تمام وقت و هزینه ای را که داشتیم بر روی آن سرمایه گذاری کردیم. نتیجه این شد که توانستیم با سالها تلاش شبانه روزی از زمستان سال 1394 تا پاییز سال 1400 تمام قطعاتی را که در فضای وب می یافتیم، در یک وبگاه جمع آوری کنیم. این آرشیو شامل تمام نسخه های تجاری و مهندسی قطعاتی است که تا به حال از اوایل شکل گیری کامپیوتر در جهان تولید شده اند. در نهایت همین موضوع سبب شد تا مکعب به یکی از بزرگترین وبگاه های حوزه کامپیوتر در جهان تبدیل شود.

قیمت

تمامی محصولات موجود شده در آرشیو مکعب توسط دیگر فروشندگان معتبر بازار قیمت گذاری شده اند و مکعب هیچ گونه حق کمیسیون برای خود بر روی کالاها متصور نیست. به راحتی از چندین فروشنده کالای خود را انتخاب کنید تا بتوانید از مزیت های هر فروشنده روی کالای خاص بهره ببرید. از یاد نبرید در بازار ایران برخی فروشندگان، کالاها را ارزان تر و برخی همان کالا را گرانتر می فروشند.

تخصص ما

ما در مکعب همواره تلاش کرده ایم تا یکی از شرکت های پیشرو در حوزه سخت افزار باشیم و به همین منظور عمده فعالیت ما پیش از راه اندازی این وبسایت، مطالعه، تحقیق و راه اندازی سیستم های مرتبط با مدلسازی های پیشرفته، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، شبیه سازی های پیچیده شهری و حوزه های آنالیز تصاویر بوده و جهت گیری کاری ما با چیزی که در تمام این سالها در بازار سنتی به سبب دید تجاری رایج بوده، بسیار متفاوت است. ما عاشق کامپیوتر هستیم و به این موضوع با دیدی کاملاً علمی نگاه می کنیم.

اگر هم مایل هسـتید با ما همکاری کنید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم همکاری با ما برای مکعب ارسال کنید تا در اولین فرصت همکاران ما در بخش منابع انسانی با شما تماس بگیرند.